Menü
Sepetim
200 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Maia C Vitamini

Maia C Vitamini
Maia C Vitamini
Maia C Vitamini
Maia C Vitamini
Maia C Vitamini
Maia C Vitamini
Maia C Vitamini
Maia C Vitamini
Maia C Vitamini

Hyalunorik asit içeren en güçlü antioksidan olan C vitamini cildimizdeki güneş, doğum ve yaşlılık lekelerinin temizlenmesini desteklediği gibi aydınlık sıkı bir cilde sahip olmasına da yardımcı olur.

Parlak, sıkı, ışıltılı ve canlı bir cilt görünümüne katkı sağlar.

Maia Mc C vitamini Serumu, cilt dokusunun kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar ve ciltte meydana gelen lekelerin onarılmasına fayda sağlar.

C vitamini bir retinol türevi olmadığı için 12 ay boyunca kullanılabilir.

 Maia Mc C vitamini serum formatında olduğu için cildin ikinci katmanına kadar iner ve melaninin eşit dağılmasını sağlar.

Cilt tonunu eşitler, solgun olan cildin canlılık kazanmasını sağlar ve cilt dokusuna kaybettiği esnekliği geri kazandırır.

İçeriğinde %20 oranında C vitamini bulunmaktadır. Cildinde güneş, doğum, yaşlılık ve sivilce lekesi olan her cilt tipi için uygundur. 1

2 ay boyunca kullanılması gereken güçlü bir antioksidandır.

Kullanımı

Gece yatmadan önce 3-4 damla avuç içinde ısıtarak göz çevresi hariç tüm cilde ve boyna dairesel hareketlerle uygulanması tavsiye edilir. 

  • : Stokta Var
84,90TL
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.